(0)

İade ve Değişim

Ürün Siparişiniz size ulaştıktan sonra bir sorun ile karşılaşıp iade etmek isterseniz


Ürününüz size ulaştıktan sonra yedi iş günü içerisinde neden iade etmek istediğinizi de belirten bir maili, sipariş numaranız ile birlikte info@bmistanbul.com adresine yollamanız gerekmektedir. Yedi iş gününü aşan iade bildirimleri kabul edilmemektedir. İadenizi size yolladığımız fatura ve sipariş numaranız ile birlikte, ürün veya ürünler kullanılmamış, tadilat görmemiş, orijinal etiketleri ve orijinal ambalajı zarar görmemiş bir şekilde BM&IST’in adresine sizin tarafınızdan ödenecek kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir. Kurumsal satışlarda, satış yapılan kurum tarafından BM&IST şirketine iade faturası kesilmesi gerekmektedir, aksi halde iade tamamlanamamaktadır.


İadenizi BM&IST Kalite Kontrol Ekibi ürün BM&IST’e ulaşmasının ardından 2 iş günü içerisinde inceleyecektir. İncelendikten sonra iade kabul edilirse, ürün ile birlikte kargonuzunsa ücreti (UPS KARGO ile göndermeniz halinde) hesabınıza geri yatırılacaktır. Yalnızca UPS kargo ile gönderilen kargoların ücreti tarafınıza iade edilecektir. Kabul edilmeyen iadeler müşteriye geri kargolanacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanız tarafından paranızın iade edilmesi 15-20 gün sürebilmektedir. Taksitli yapılan alışverişlerde bankanız tarafından kaç taksit ile ödeme yaptıysanız ayni sayıda taksit ile geri ödeme alacaksınız.


Zarar görmüş paketleri ve/veya kurye poşetinde faturası bulunmayan kargoyu teslim almayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Paketleri teslim aldıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. 


İade adresi:

Meşrutiyet Mahallesi Şair Nigar Sokak No:81/2 

Şişli/İstanbul


İade kargonuzu UPS KARGO ile göndermeniz ve iadenizin kabul edilmesi durumunda, kargo ücreti size geri ödenir. Ups Kargo ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilse dahi, kargo ücreti size geri ödenmeyecektir.

UPS KARGO MÜŞTERİ KODU: 28V52W

Websitemizi kullanarak Çerez Politikası'nı okumuş ve onaylamış sayılırsınız.