(0)

Blog

Evde Bayram Koleksiyonu

Evde Bayram Koleksiyonu

Eski zamanlardan günümüze kadar gelen bir gelenek olarak bayramlarda en güzel ve en şık kıyafetleri giymek isteriz. Bayrama sayılı günler kala bayramda nasıl kombinler yapacağımızı düşünmeye başladık. 

Modern Modest Koleksiyonu

Modern Modest Koleksiyonu

Çizgili desenler, her dönemin vazgeçilmez desenlerinden biri olarak Modern Modest Koleksiyonu içerisinde de en dikkat çeken desenlerden oluyor. Koleksiyonda bu sezonun olmazsa olmaz 3 rengi olan Haki, tarçın ve bej renkleri de yoğun olarak kullanılıyor. Ayrıca siyah-beyazın uyumunu ortaya çıkararak net bir keskinlik katan, klasik ve zamana meydan okuyan parçaları da beğenilerinize sunuyor. Koleksiyonda şehir stilini öne çıkartmaya çalışan birbirinden farklı parçaya yer veriliyor. Çizgi desenleri de bu koleksiyona renkli ve oyuncu bir hava katıyor.
Şıklığı Evde De Yakalayın

Şıklığı Evde De Yakalayın

Kendimizi her zaman iyi hissetmek için şık görünmek isteriz. Buna sadece ev dışında olan zamanlar değil evde olduğumuz zamanlar da dahil.  Son zamanlarda pijamaların günlük yaşama uyarlandığı da görülüyor. Şık görünümlü pijama üstleri, kadınların günlük kombinlerinin bir parçası halini alabiliyor. Lonbelon tasarımcıları tarafından özenle hazırlanmış, birbirinden farklı şık ve rahat, saten veya penye pijama modelleri ile şıklığı evde de yakalayın! Sizler için hazırladığımız ev şıklığı fikirlerimizi gelin birlikte inceleyelim…


Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Latest Post

Şıklığı Evde De Yakalayın...
Şıklığı Evde De Yakalayın...
Evde Bayram Koleksiyonu...
Evde Bayram Koleksiyonu...
Modern Modest Koleksiyonu...
Modern Modest Koleksiyonu...
Websitemizi kullanarak Çerez Politikası'nı okumuş ve onaylamış sayılırsınız.